Θέσεις εργασίας

Data Entry Operator

Η εταιρία Operators E.E. αναζητά Data Entry Operators για να στελεχώσει κέντρα Καταχώρησης σε Μαρούσι και Χολαργό.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση δεδομένων σε λογισμικό

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Συνέπεια και επαγγελματιμός
  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σταθερό μισθό και μπόνους παραγωγικότητας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευέλικτο ωράριο (4ώρο – 6ώρο – 8ώρο)

Αν επιθυμείτε να αποστείλετε αιτήσεις για την προαναφερόμενη θέση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στην ακόλουθη διεύθυνση. hr-operator@operators.gr

Team Leader

Η εταιρία Operators E.E. αναζητά Team Leaders για να στελεχώσει κέντρα Καταχώρησης σε Μαρούσι και Χολαργό.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση, συντονισμός και έλεγχος των μελών της ομάδας
  • Διαχείριση, καθοδήγηση και εκπαίδευση της ομάδας
  • Παρακολούθηση στόχων, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών, με σύμβαση αορίστου χρόνου & πλήρους απασχόλησης
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης της ομάδας με μηνιαίο bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Αν επιθυμείτε να αποστείλετε αιτήσεις για την προαναφερόμενη θέση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στην ακόλουθη διεύθυνση. hr-team-leader@operators.gr